oferta > liściaste
l.pnazwapojemnikwysokośćcena
1Azalia japońska Blaue Donau (Azalea japonica Blaue Donau)C23010.00
2Azalia japońska Fridoline (Azalea japonica Fridoline)C23010.00
3Azalia japońska Geisha Orange (Azalea japonica Geisha Orange)C23010.00
4Azalia japońska Kermesina (Azalea japonica Kermesina)C23010.00
5Azalia japońska Kermesina Rosea (Azalea japonica Kermesina Rosea)C23010.00
6Azalia japońska Melina (Azalea japonica Melina)C23010.00
7Azalia japońska Sazava (Azalea japonica Sazava)C2258.00
8Azalia japońska Schneewitchen (Azalea japonica)C230-3510.00
9Azalia omszona Anneke (Azalea molis Anneke)C350-6015.00
10Azalia omszona Doloroso (Azalea molis Doloroso)C350-6015.00
11Azalia omszona Fireball (Azalea molis Fireball)C350-6015.00
12Azalia omszona Gibraltar (Azalea molis Gibraltar)C350-6015.00
13Azalia omszona Glowing Embers (Azalea molis Glowing Embers)C350-6015.00
14Azalia omszona Homebush (Azalea molis Homebush)C350-6015.00
15Azalia omszona Juanita (Azalea molis Juanita)C350-6015.00
16Azalia omszona Nabucco (Azalea molis Nabucco)C350-6015.00
17Azalia omszona Oxydol (Azalea molis Oxydol)C350-6015.00
18Azalia omszona Schneegold (Azalea molis Schneegold)C350-6015.00
19Berberys Julianny (Berberis julianae)P9404.00
20Berberys ottawski Superba (Berberis ottawensis Superba)C240-508.00
21Berberys ottawski Superba (Berberis ottavensis Superba)P925-304.00
22Berberys Thunberga Aurea (Berberis thunbergii Aurea)C220-258.00
23Berberys Thunberga Aurea (Berberis thunbergi Aurea)P9104.00
24Berberys Thunberga Bagatelle (Berberis thunbergii Bagatelle)C210-158.00
25Berberys Thunberga Bagatelle (Berberis thunbergi Bagatelle)P9104.00
26Berberys Thunberga Coronita (Berberis Thunbergii Coronita)C220-258.00
27Berberys Thunberga Coronita (Berberis thunbergi Coronita)P9104.00
28Berberys Thunberga Green Carpet (Berberis thunbergii Green Carpet)C220-258.00
29Berberys Thunberga Green Carpet (Berberis)P9104.00
30Berberys Thunberga Harlequin (Berberis thunbergii Harlequin)C220-258.00
31Berberys Thunberga Kobolt (Berberis thunbergii Kobolt)C210-158.00
32Berberys Thunberga Kobolt (Berberis thunbergii Kobolt)P9104.00
33Berberys Thunberga Red Chief (Berberis thunbergii Red Chief)C220-258.00
34Berberys Thunberga Rosy Glow (Berberis thunbergii Rosy Glow)C220-258.00
35Berberys Thunberga Rosy Glow (Berberis thunbergii Rosy Glow)P9104.00
36Brzoza brodawkowata Purpurea (Betula pendula Purpurea)P360-7015.00
37Brzoza brodawkowata Youngii (Betula pendula Youngii)C7.5Pa15035.00
38Bukszpan wieczniezielony (Buxus sempervirens)C240-508.00
39Dereń biały Elegantissima (Cornus alba Elegantissima)C250-608.00
40Dereń biały Goucholtii (Cornus alba Goucholtii)C240-508.00
41Hortensja drzewiasta Anabelle (Hydrangea arborescens Anabelle)C240-5010.00
42Hortensja ogrodowa Lavbla (Hydrangea macrophylla Lavbla)C240-5010.00
43Hortensja ogrodowa Masja (Hydrangea macrophylla Masja)C240-5010.00
44Irga Dammera var.radicans (Cotoneaster dammerii var radicans)P93.00
45Irga pozima Variegatus (Cotoneaster horizontalis Variegata)P94.00
46Irga pozioma (Cotoneaster horizontalis)P94.00
47Jaśminowiec wonny Aureus (Philadelphus coronarius Aureus)C2BRAK
48Karagana syberyjska Pendula (Caragana arborescens Pendula)C7.5Pa10025.00
49Karagana syberyjska Walker (Caragana arborescens Walker)C7.5Pa10025.00
50Kiścień wawrzynowaty Reibow (Leukothoe fontanesiana Reibow)C220-3010.00
51Klon jesionolistny Flamingo (Acer negundo Flamingo)C5100-12020.00
52Klon jesionolistny Flamingo (Acer negundo Flamingo)C7.5BRAK
53Klon pospolity Drummondii (Acer platanoides Drummondii)C7.5BRAK
54Klon pospolity Royal Red (Acer platanoides Royal Red)C7.5Pa120-15040.00
55Kolkwicja chińska (Kolkwitzia amabilis)C230-408.00
56Krzewuszka cudowna Bristol Rubby (Weigela florida Bristol Rubby)C250-608.00
57Krzewuszka cudowna Candida (Weigela florida Candida)C250-608.00
58Krzewuszka cudowna Nana Purpurea (Weigela florida Nana Purpurea)C230-408.00
59Krzewuszka cudowna Nana Variegata (Weigela florida Nana Variegata)C230-408.00
60Krzewuszka cudowna Styriaca (Weigela florida Styriaca)C250-608.00
61Krzewuszka cudowna Variegata (Weigela florida Variegata)C240-508.00
62Leszczyna pospolita Contorta (Corylus avelana Contorta)C3BRAK
63Leszczyna pospolita Syrena (Corylus avelana Syrena)C3BRAK
64Ligustr okrągłolistny Aureum (Ligustrum ovalifolium Aureum)C230-406.00
65Magnolia Susan (Magnolia Susan)C340-5035.00
66Mahonia pospolita (Mahonia aquifolium)C230-408.00
67Perukowiec podolski Royal Purple (Cotinus coggygria Royal Purple)C3BRAK
68Pęcherznica kalinolistna Luteus (Physocarpus opulifolius Luteus)C340-508.00
69Pieris japoński Variegata (Pieris japonica Variegata)C220-2510.00
70Pięciornik krzewiasty Pink Queen (Potentila fruticosa Pink Queen)C230-406.00
71Szczodrzeniec Boskop Rubby (Cytisus Boskop Rubby)C240-508.00
72Szczodrzeniec Firefly (Cytisus Firefly)C240-508.00
73Szczodrzeniec Goldfinch (Cytisus Goldfinch)C250-608.00
74Szczodrzeniec Lena (Cytisus Lena)C2BRAK
75Szczodrzeniec płożący (Cytisus decumbens)C2BRAK
76Szczodrzeniec wczesny Albus (Cytisus x praecox Albus )C230-408.00
77Tawuła japońska Goldmound (Spirea japonica Goldmound)C210-206.00
78Trzmielina Fortunea Emerald Gaiety (Euonymus fortunei Emerald Gaiety)P9103.00
79Trzmielina Fortunea Emerald Gold (Euonymus fortunei Emerald Gold)P9103.00
80Trzmielina Fortunea Sunspot (Euonymus fortunei Sunspot)P9103.00
81Tulipanowiec amerykański (Lirodendron tulipifera)P950-605.00
82Wiciokrzew pomorski Serotina (Lonicera periclymenum Serotina)C240-506.00
83Wierzba całolistna Hakuro-Nishiki (Salix integra Hakuro-Nishiki)C3Pa100-15012.00
84Wierzba całolistna Pendula (Salix integra Pendula)C3Pa100-15015.00
85Wierzba iwa Pendula (Salix caprea Pendula)C3Pa100-12012.00
86Wierzba iwa Pendula (Salix caprea Pendula)C3Pa100-15015.00
87Wrzosiec bagienny Alba (Erica tetralix Alba)P11odVII4.00
88Wrzosiec bagienny Daphne Underwood (Erica tetralix Daphne Underwood)P11od VII4.00
89Wrzosy w odmianach (Caluna vulgaris)P11od VII3.00
90Żarnowiec miotlasty Vanesse (Cytisus scoparius Vanesse)C2BRAK
91Żylistek wysmukły Nikko (Deutzia gracilis Nikko)C220-306.00